Karbona Pīlings ar Neodīma Lāzeri

Mēs piedāvājam unikālu procedūru sejai – karbona pīlings. Procedūra palīdz atrisināt problēmas ne tikai ar aizsprostotām porām, bet arī ar pinnēm, kā arī palīdz uzlabot sejas krāsu.
Tam piemīt antibakteriāla iedarbība un sebuma regulēšana.


Oglekļa pīlings ir jauna lāzera ārstēšanas un ādas atjaunošanas metode.


Lāzera-karbona pīlinga kurss sastāv no 3 līdz 6 procedūrām. Sesijas tiek veiktas reizi 7–14 dienās. Atkārtojiet kursu pēc gada (atbilstoši indikācijām).

Lietošanas indikācijas:

Cena: 79.00 EUR


Pēc pirmās sesijas āda iegūst gludumu, iekaisuma pazīmes mazinās, un pēc tam efekts pastiprinās. Gala rezultāts tiek novērtēts mēnesi pēc kursa beigām.
Oglekļa lāzera pīlingam ir virspusēja pīlinga iedarbība, aktivizē kolagēna un elastīna sintēzi un normalizē tauku dziedzeru darbību.


Pēc vairākām sesijām āda kļūst blāva, elastīga, izlīdzinās grumbas, sašaurinās poras un izlīdzinās tās reljefs, pazūd pigmenta plankumi.


Procedūra ir minimāli invazīva un nav traumatiska, tāpēc pēc tās nav komplikāciju. Vienīgās pīlinga blakusparādības ir sejas apsārtums un neliels pīlings, taču tā ir normāla ādas reakcija uz iekšējās reģenerācijas procesu aktivizēšanu un mērenu tās augšējo slāņu sasilšanu.