Akcijas un speciālie piedāvājumi

AKCIJAS UN SPECIĀLIE PIEDĀVĀJUMI

LĀZEREPILĀCIJA - KĀJAS VISĀ GARUMĀ

Aizmirstiet par sāpīgo vaksāciju un nebeidzamo skuvekļu izmantošanu. Pamēģini lāzerepilāciju! Ātrs un drošs veids, kā atbrīvoties no liekā apmatojuma un iegūt perfekti gludas kājas uz 2022. gada jauno sezonu! Tagad lāzerepilācijas procedūra “Kājas visā garumā” tikai 105 eiro. Kursam iesakām 4 - 8 procedūras. Pirmai procedūrai -50%, katrai nākamai -20% 

Akcija spēkā līdz: 30.11.2022 

Lāzerepilācijai padusēm -50%

Aizmirstiet par sāpīgo vaksāciju un nebeidzamo skuvekļu izmantošanu. Pamēģini lāzerepilāciju! Ātrs un drošs veids, kā atbrīvoties no liekā apmatojuma un iegūt perfekti gludas paduses! Tagad lāzerepilācijas procedūrai padusēm 50% atlaide. Kursam iesakām 4 - 8 procedūras.


Akcija spēkā līdz: 30.11.2022

3 PROCEDŪRAS PAR 1 CENU

Sagatavojies vasarai ar lāzerepilāciju! Lāzerepilācijas procedūra norit, pielāgojoties katram ādas tipam. Lāzerepilācijas tehnoloģija ir droša un to var lietot uz jebkuras ķermeņa daļas. Akcija maksā par vienu saņem trīs, piedāvā atbrīvoties no matiņiem trīs ķermeņa zonās uzreiz: 1. Kājām visā garumā, 2. Bikini, 3. Padusēm. Cena saglabājas visa kursa garumā. Kursam iesakām 4 - 8 procedūras.

Akcija spēkā līdz: 30.11.2022

2 PROCEDŪRAS PAR 1 CENU

Sagatavojies vasarai ar lāzerepilāciju! Lāzerepilācijas procedūra norit, pielāgojoties katram ādas tipam. Lāzerepilācijas tehnoloģija ir droša un to var lietot uz jebkuras ķermeņa daļas. Akcija maksā par vienu saņem divus, piedāvā atbrīvoties no matiņiem divās ķermeņa zonās uzreiz: 1. Bikini, 2. Padusēm. Cena saglabājas visa kursa garumā. Kursam iesakām 4 - 8 procedūras.

Akcija spēkā līdz: 30.11.2022

HYDRAFACIAL

Izmēģini, šobrīd populārāko, estētisko klīniku piedāvāto, sejas ādas procedūru Hydrafacial! Tikai par 79 eiro! Tā ir patentēta neinvazīva aparāt tehnoloģija, kas jūsu ādai nodrošina dziļu attīrīšanu, mitrināšanu un atjaunošanu.

Akcija spēkā līdz: 30.11.2022

KARBONA PĪLINGS

Pīlinga procedūra – procedūra atjauno ādu ar attīrīšanu, izmantojot kosmētiku un pēc nepieciešamības mehānisko vai vakuuma tehniku. Paredzēta lai uzlabotu taukainu, sausu, jūtīgu vai ar rozāciju esošu sejas ādu. Palutini sevi!


Akcija spēkā līdz: 30.11.2022

PROCEDŪRA IDEĀLAI FIGŪRAI

Rīgas Lāzer Klīnikas ķermeņa konturēšanas procedūra bez piepūles palīdzēs iegūt slaidu figūru bez celulīta pašās problemātiskajās zonās. Vienā seansā ir iekļauts procedūru komplekss (kavitācija, liftings un vakuuma masāža). Tā ir lieliska alternatīva liposakcijai! *CENA: Pirmajai procedūrai 50% atlaide - 40€, katrai nākamai 25% atlaide - 59€


Akcija spēkā līdz: 30.11.2022

TETOVĒJUMU DZĒŠANA

Rīgas Lāzerklīnikā mēs izmantojam uzlaboto PicoLaser lāzeru tetovējumu noņemšanai – un vairumā gadījumu mēs varam noņemt visu tetovējumu, nevis tikai to izbalināt. PicoLaser – mūsu tetovējumu noņemšanas lāzers pilnībā noņem nevēlamo tetovējumu vai permanento grimu.

Akcija spēkā līdz: 30.11.2022

ELEKTRO MUSKUĻU STIMULĀCIJA

Elektro muskuļu stimulācija ķermeņa konturēšanas procedūra palīdz samazināt tauku slāni un uzturēt muskuļus tonusā, padarot tos lielākus. Tas tiek paveikts, pateicoties patentētai tehnoloģijai, kas izmanto magnētiskā lauka enerģiju.


Akcija spēkā līdz: 30.11.2022

MŪSU KLĪNIKAS

ATSAUKSMES