Akcijas un speciālie piedāvājumi

AKCIJAS UN SPECIĀLIE PIEDĀVĀJUMI

LĀZEREPILĀCIJA

Lāzerepilācijas procedūra norit, ņemot vērā ādas jutīgumu. Mēs izmantojam drošas lāzerepilācijas tehnoloģijas, lai to varētu pielietot jebkurai ķermeņa daļai, un tā ir piemērota dažādiem ādas tipiem, vienlaikus nodrošinot maksimālu rezultātu. Visiem mūsu lāzeriem ir unikāla dinamiska dzesēšanas sistēma, kas palīdz nomierināt un aizsargāt ādu.

Akcija spēkā līdz: 30.09.2023

KOSMETOLOĢIJA

Izmēģini, šobrīd populārākās, estētisko klīniku piedāvātās, sejas ādas procedūras! Atlaides līdz -50%.


Akcija spēkā līdz: 30.09.2023

lāzerepilācija vīriešiemAkcija spēkā līdz: 30.09.2023

PROCEDŪRA IDEĀLAI FIGŪRAI

Rīgas Lāzer Klīnikas ķermeņa konturēšanas procedūra bez piepūles palīdzēs iegūt slaidu figūru bez celulīta pašās problemātiskajās zonās. Vienā seansā ir iekļauts procedūru komplekss (kavitācija, liftings un vakuuma masāža). Tā ir lieliska alternatīva liposakcijai!*CENA: Pirmajai procedūrai 50% atlaide - 40€, katrai nākamai 25% atlaide - 59€


Akcija spēkā līdz: 30.09.2023

ENDOSFĒRAS TERAPIJA

Tā ir kompleksa ārstēšana, kura jau ar pirmo seansu labvēlīgi iedarbojas uz ķermeni vairākos līmeņos, sākot ar ādu un beidzot ar limfu, vēnām, taukiem un muskuļiem. Likvidē redzamās nepilnības un labvēlīgi iedarbojas uz organismu kopumā, attīrot organismu no toksīniem un šlakvielām, tādējādi uzlabojot organisma dabiskās aizsargspējas, stimulē cilvēka fizioloģiskās funkcijas, kā arī labvēlīgi iedarbojas uz vēnām.

Akcija spēkā līdz: 30.09.2023

TETOVĒJUMU DZĒŠANA

Rīgas Lāzerklīnikā mēs izmantojam uzlaboto PicoLaser lāzeru tetovējumu noņemšanai – un vairumā gadījumu mēs varam noņemt visu tetovējumu, nevis tikai to izbalināt. PicoLaser – mūsu tetovējumu noņemšanas lāzers pilnībā noņem nevēlamo tetovējumu vai permanento grimu.

Akcija spēkā līdz: 30.09.2023 

ELEKTRO MUSKUĻU STIMULĀCIJA

Elektro muskuļu stimulācija ķermeņa konturēšanas procedūra palīdz samazināt tauku slāni un uzturēt muskuļus tonusā, padarot tos lielākus. Tas tiek paveikts, pateicoties patentētai tehnoloģijai, kas izmanto magnētiskā lauka enerģiju.


Akcija spēkā līdz: 31.05.2023

MŪSU KLĪNIKAS

ATSAUKSMES