NEAUVIA HYDRO DELUXE BIOREVITALIZĀCIJA

NEAUVIA HYDRO DELUXE BIOREVITALIZĀCIJA

NEAUVIA HYDRO DELUXE Biorevitalizācija

Neauvia Hydro Deluxe

Neauvia Organic Hydro Deluxe satur 18 mg/ml tīras hialuronskābes, kas iegūta no Bacillus subtilis. Tik augsta koncentrācija ļauj sasniegt ļoti labus rezultātus, kas redzami jau no pirmās procedūras.
Preparāts satur arī 0,01% kalcija hidroksiapatītu, kas papildus stimulē kolagēna ražošanu, uzlabojot terapijas efektivitāti.
Lai sasniegtu optimālus rezultātus, parasti pietiek ar 4 procedūru sēriju, ko veic ar 3 nedēļu intervālu.
Lai nodrošinātu ilgstošu rezultātu, sērijas beigās ir vērts piedāvāt pacientam papildu ārstēšanu, kas jāveic pēc sešiem mēnešiem.

Neauvia Hydro Deluxe

Neauvia Hydro Deluxe ir viena no populārākajām injekcijām  biorevitalizācijai. Tas satur attīrītu hialuronskābi 18 mg/ml koncentrācijā un 0,01% kalcija hidroksiapatītu, kas nodrošina ilgstošu mitrinošu efektu un ādas turgora normalizēšanu. Kalcija hidroksiapatīta mikrodaļiņas stimulē jūsu pašu kolagēna ražošanu. Visas kompozīcijas sastāvdaļas ir pilnīgi organiskas un drošas veselībai.

BIOREVITALIZĀCIJAS NEAUVIA HYDRO DELUXE EFEKTIVITĀTE

Neauvia Hydro Deluxe injicē dermas virspusējā slānī. Biorevitalizācija ar ievērojami uzlabo ādas blīvumu un kvalitāti. Pēc injekcijām āda izskatās svaiga, jauna un mitrināta. Neauvia Hydro Deluxe piemīt liftinga efekts. paātrina audu atjaunošanos, koriģē seklas grumbas. Rezultāti pēc injekcijām vispilnīgāk izpaužas nedēļu pēc procedūras un saglabājas līdz 6 mēnešiem. Lai sasniegtu optimālu un ilgstošu efektivitāti, mūsu klīnikas ārsti iesaka veikt 3-4 procedūru kursu ik pēc trim nedēļām.

LIETOŠANAS INDIKĀCIJAS - KONTRINDIKĀCIJAS

LIETOŠANAS INDIKĀCIJAS
aktīva ādas krāsas atjaunošana;
sausa āda;
grumbu tīkli;
stingrības, turgora, elastības zudums;
izteikta pigmentācija;
sejas, roku, kakla, dekoltē zonas ādas novecošanās novēršana.
KONTRINDIKĀCIJAS LIETOŠANAI
cukura diabēts dekompensācijas stadijā;
garīgās slimības klātbūtne.
autoimūnas slimības;
akūtas un hroniskas infekcijas;
jaunāki par 18 gadiem (bez vecāku piekrišanas);
individuāla neiecietība pret zāļu sastāvdaļām.

MŪSU KLĪNIKAS