Hydrafacial

HYDRAFACIAL

Hydrafacial ir jaunākā estētiskās kosmetoloģijas aparātmetode, kas saudzīgi attīra ādu un ļauj tai izskatīties jaunākai. Tā ir patentēta neinvazīva tehnoloģija, kas jūsu ādai nodrošina dziļu attīrīšanu, mitrināšanu un atjaunošanu.

Šobrīd Hydrafacial sejas ādas procedūra ir viena no populārākajām prestižo estētikas klīniku sniegtajām procedūrām visā pasaulē.

Procedūras cena: 79 

TRĪSKĀRŠA IEDARBĪBA

HydraFacial metodei piemīt trīskārša iedarbība uz ādu – vienas procedūras laikā āda tiek attīrīta, tai tiek veikts pīlings, komedonu ekstrakcija, antioksidantu terapija un mitrināšana. Šādas „viss iekļauts” procedūras laikā āda vienlaikus tiek efektīvi attīrīta ar vakuumu un aktīvi mitrināta ar dažādiem aktīvajiem serumiem. Procedūra intensīvi mitrina un atjaunina ādu, novērš dažādas ādas problēmas un nodrošina kopšanu, kas kavē novecošanu.

8 PROCEDŪRAS POSMI:

Dimanta pīlings (saudzīga ādas slīpēšana).


Attīrīšana un eksfoliācija (tiek noņemta ādas virsējā slāņa atmirušās šūnas).

Ķīmiskais pīlings (maiga ādas slīpēšana, kas atver poras un attīra tās no netīrumiem).

Ekstrakcija (dziļā attīrīšana, izmantojot vakuumu).

Antioksidantu terapija (ādas mitrināšana ar antioksidantiem un hialuronskābi).

Revitalizācija (dažādu serumu uzklāšana).

Gaismas terapija (ādas ārstēšana ar LED gaismu).
Aizsardzība (sejas ādas tipam atbilstoša krēma uzklāšana).

Hydrafacial procedūru iedarbība: mitrina sausu, blāvu ādu; sašaurina poras, mazina ādas taukainību; mazina pigmentācijas plankumus, izlīdzina krāsu; novērš ādas novecošanas pazīmes; ārstē aknes rētas.

NOVATORISKĀ KOPŠANAS SISTĒMA

Šī novatoriskā ādas kopšanas sistēma nodrošina ādai saudzīgu kopšanu, risinot dažādas ādas problēmas: aizkavē novecošanu, izlīdzina sīkās grumbiņas, sašaurina poras, uzlabo ādas tekstūru un krāsu, novērš pastiprinātas pigmentācijas problēmu, palīdz atjaunot ādu pēc intensīvas saules ietekmes, novērš ādas taukainību, biežu izsitumu un rozācijas jeb sārto pūtīšu problēmu.

HydraFacial tehnoloģija ļaus jums aizmirst dažādas ādas problēmas un priecāties par mirdzošu ādu. Metode nodrošina ātru, efektīvu un ilgstošu rezultātu, kuru jūs iegūsiet jau uzreiz pēc procedūras!

ATLAIDE HYDRAFACIAL PROCEDŪRAI

Parastā cena ir 129 €, jaunajā filiālē Bolero shopping centrā (Bowlero) to vari saņemt tikai par 79 €

Akcija spēkā līdz 31.10.23