PRX-T33 pīlings 

PĪLINGS PRX-T33

Ādas stimulācijas un atjaunošanas procedūra

Neinvazīvā biorevitalizācija, izmantojot unikālo WIQO med preparātu PRX-T33®, lieliski stimulē ādas atjaunošanās procesus bez injekcijām, iekaisuma riska un tūskas. Unikālā preparāta sastāvdaļu kombinācija – 33% trihloretiķskābe (TCA), ūdeņraža pārskābe un kojskābe atjauno ādu, neradot ādas virskārtas lobīšanos, spēcīgi stimulē kalogēna sintēzi un šūnu struktūras atjaunošanos.

PRX-T33 ķīmiska pīlinga formula ir starptautiski patentēts medicīnas produkts ar CE sertifikāciju.PRX-T33 iekļūst dziļi ādā un iedarbojas uz epidermas slāni līdz pat bazālajam līmenim.

Atraumatiskā procedūra kas paredzēta sejas, kakla, plecu un roku ādas atjaunošanai. Tas veicina jaunu kolagēna karkasu veidošanos. Rezultātā tiek panākts tūlītējs liftinga efekts, uzlabojās ādas elastība, izlīdzinās reljefs un samazinās ādas poras.

Procedūru var veikt visu gadu

PRX-T ®33 kurss tiek noteikts individuāli, atkarībā no risināmās problēmas. Vidēji tās ir 3-5 procedūras, kas tiek veiktas ik pēc 6-10 dienām.
Procedūrai nav sezonāla ierobežojuma. Pateicoties pašu šūnu reģenerācijas procesu aktivizācijai, PRX-T ®33 papildina un uzlabo citu estētisko un dermatoloģisko procedūru, piemēram, mezoterapijas, biorevitalizācijas, lāzerprocedūru, filleru, utt., efektivitāti.

Procedūras pielietojums:
Ādas foto un hrononovecošanās profilakse un ārstēšana;
Hiperkeratoze;
Tonusu zaudējusi āda, krunciņas;
Ādas hiperpigmentācija;
Atrofiskas rētas, postakne, strijas.

Rezultāts jau redzams uzreiz pēc procedūras

Šo procedūru izmanto, lai ārstētu ādas predisponētību uz izsitumiem, hiperpigmentāciju, kā arī rētaudu un striju ārstēšanai. Daudzpusīga, ērta procedūra, kas nebojā epidermas slāni.

  • Procedūras rezultātā tiek normalizēta tauku dziedzeru darbība, samazinātas poras un ādas virsējais slānis netiek bojāts.
  • Āda tiek tonizēta, tiek uzlabotas sejas ovāla kontūras, tā kļūst gaišāka, samazinoties pigmentācijai, ādas tonis kļūst vienmērīgāks.
  • Uzlabojums ir redzams jau pēc pirmās procedūras.

Prims un pēc Procedūras

MŪSU KLĪNIKAS