LIELĀKAIS LĀZEREPILĀCIJAS KLĪNIKU TĪKLS LIEPĀJA!

PAR MUMS

Mēs specializējamies lāzerepilācijā un lāzerkosmetoloģijā. Mūsu mērķis ir sniegt augstākās kvalitātes lāzerkosmetoloģijas pakalpojumus profesionālā un patīkamā vidē par pieņemamu cenu, izmantojot visjaunākos un modernākos lāzerus. Mums ir svarīgi, lai katrs mūsu klients sasniegtu vislabāko rezultātu.

Mūsu klīnika tika izveidota ar mērķi piedāvāt Latvijas lāzerkosmetoloģijas vidē augstākās klases lāzerus, ar kuriem var sasniegt ļoti labus rezultātus īsākā laikā, veicot procedūru komfortabli, droši un pieejami. Kvalitāti un atšķirību novērtēs katrs, kas pie mums veiks procedūras.


LĀZERepilācija Kājām visā garumā

Izvēloties lāzerepilāciju, Tu vienmēr būsi pārliecināta par savām gludajām kājām.


Akcija spēkā līdz 31.05.2023

LĀZERepilācija

Rīgas Lāzer klīnikā tiek izmantoti jaunākie epilācijas lāzeri, kas Jums palīdzēs sasniegt vislabāko rezultātu komfortabli un efektīvi.


Akcija spēkā līdz 31.05.2023

KOSMETOLOĢIJA

Izmēģini, šobrīd populārākās, estētisko klīniku piedāvātās, sejas ādas procedūras! Atlaides līdz -50%.


Akcija spēkā līdz 31
.05.2023

PROCEDŪRA IDEĀLAI FIGŪRAI

Kermeņa konturēšanas procedūra bez piepūles palīdzēs iegūt slaidu figūru bez celulīta pašās problemātiskajās zonās. Tā ir lieliska alternatīva liposakcijai!

Akcija spēkā līdz 31.05.2023

ELEKTRO MUSKUĻU STIMULĀCIJA

Elektro muskuļu stimulācija ķermeņa konturēšanas procedūra palīdz samazināt tauku slāni un uzturēt muskuļus tonusā, padarot tos lielākus. Tas tiek paveikts, pateicoties patentētai tehnoloģijai, kas izmanto magnētiskā lauka enerģiju.

Akcija spēkā līdz 31.05.2023

permanentā grima dzēšana

Mēs piedāvājam pilnīgu permanentā grima noņemšanu. Procedūru daudzums var atšķirties atkarībā no tā, vai jums ir nepieciešams pilnībā izdzēst permanento grimu, vai padarīt to gaišāku, lai jūs varētu veikt jaunu permanentā grima procedūru.

Akcija spēkā līdz 31.05.2023 

CRM form will load here

MŪSU KONTAKTI


CRM form will load here