RĪGAS LĀZER KLĪNIKA LIEPĀJA


Izmetiet skuvekļus! Aizmirstiet par vaksāciju! Iepazīstiet jaunāko lāzerepilācijas tehnoloģiju un izbaudiet brīvību no nevēlamiem matiņiem.

EFEKTĪVI, DROŠI, NESĀPĪGI!

LĀZEREPILĀCIJA

Lāzerepilācijas procedūra norit, ņemot vērā ādas jutīgumu. Mūsu lāzerepilācijas tehnoloģija ir droša, lai to varētu lietot jebkurā ķermeņa daļā, un tā ir piemērota dažādiem ādas tipiem, vienlaikus nodrošinot maksimālu rezultātu. Visiem mūsu lāzeriem ir unikāla dinamiska dzesēšanas sistēma, kas palīdz nomierināt un aizsargāt ādu.

Lāzerepilācijas kursam mēs iesakām aptuveni 4-8 procedūras ar 4 nedēļu intervālu (atkarībā no zonas un ādas toņa). Katram no mums ir savas unikālās atšķirības, tāpēc rezervējiet bezmaksas konsultāciju pie kāda no mūsu lāzerepilācijas terapeitiem tuvākajā klīnikā.

CRM form will load here
CRM form will load here
DROŠA UN EFEKTĪVA TEHNOLOĢIJA

Mēs izmantojam vadošās lāzerepilācijas tehnoloģijas. Mūsu lāzeri ir pasaulē efektīvākā matiņu noņemšanas sistēma, kas nevainojami darbojas tumšiem un gaišiem matiņiem.

EFEKTIVITĀTE

Atšķirībā no citām matu noņemšanas iespējām, mūsu augstākās klases lāzerepilācijas tehnoloģija nodrošina ātru, drošu, nesāpīgu, uzticamu un pastāvīgu matiņu samazināšanu.

SAMAZINIET IEAUGUŠOS MATIŅUS

Mūsu jaunākie lāzerepilācijas modeļi veiksmīgi likvidē ieaugušus matiņus un nodrošina matiņu neieaugšanu nākotnē.