LIEPĀJAS FILIĀLE.
LIELĀKAIS LĀZEREPILĀCIJAS KLĪNIKU TĪKLS !

PAR MUMS

Mēs specializējamies lāzerepilācijā un lāzerkosmetoloģijā. Mūsu mērķis ir sniegt augstākās kvalitātes lāzerkosmetoloģijas pakalpojumus profesionālā un patīkamā vidē par pieņemamu cenu, izmantojot visjaunākos un modernākos lāzerus. Mums ir svarīgi, lai katrs mūsu klients sasniegtu vislabāko rezultātu.

Mūsu klīnika tika izveidota ar mērķi piedāvāt Latvijas lāzerkosmetoloģijas vidē augstākās klases lāzerus, ar kuriem var sasniegt ļoti labus rezultātus īsākā laikā, veicot procedūru komfortabli, droši un pieejami. Kvalitāti un atšķirību novērtēs katrs, kas pie mums veiks procedūras.


LĀZERepilācija

Rīgas Lāzer klīnikā tiek izmantoti jaunākie epilācijas lāzeri, kas Jums palīdzēs sasniegt vislabāko rezultātu komfortabli un efektīvi.


Akcija spēkā līdz 30.09.2023

KOSMETOLOĢIJA

Izmēģini, šobrīd populārākās, estētisko klīniku piedāvātās, sejas ādas procedūras! Atlaides līdz -50%.


Akcija spēkā līdz 30
.09.2023

Endosfēra + kavitācija liepājā.

ENDOSFĒRAS TERAPIJA
Tā ir kompleksa ārstēšana, kura jau ar pirmo seansu labvēlīgi iedarbojas uz ķermeni vairākos līmeņos, sākot ar ādu un beidzot ar limfu, vēnām, taukiem un muskuļiem. Likvidē redzamās nepilnības un labvēlīgi iedarbojas uz organismu kopumā, attīrot organismu no toksīniem un šlakvielām, tādējādi uzlabojot organisma dabiskās aizsarg spējas, stimulē cilvēka fizioloģiskās funkcijas, kā arī labvēlīgi iedarbojas uz vēnām.

Akcija spēkā līdz 30.09.2023

PROCEDŪRA IDEĀLAI FIGŪRAI

Rīgas Lāzer Klīnikas ķermeņa konturēšanas procedūra bez piepūles palīdzēs iegūt slaidu figūru bez celulīta pašās problemātiskajās zonās. Vienā seansā ir iekļauts procedūru komplekss (kavitācija, liftings un vakuuma masāža). Tā ir lieliska alternatīva liposakcijai!

KAVITĀCIJA ir ultraskaņas liposakcija, kuras laikā uz ādu iedarbojas zemu frekvenču ultraskaņas viļņi, padarot to elastīgāku, samazinot taukaudu apjomu un ārstējot celulīta skartās zonas. Procedūras laikā iznīcinātās taukšūnas neatjaunojas un garantē rezultāta saglabāšanos vairāku gadu garumā.


Akcija spēkā līdz 30.09.2023

ELEKTRO MUSKUĻU STIMULĀCIJA

Elektro muskuļu stimulācija ķermeņa konturēšanas procedūra palīdz samazināt tauku slāni un uzturēt muskuļus tonusā, padarot tos lielākus. Tas tiek paveikts, pateicoties patentētai tehnoloģijai, kas izmanto magnētiskā lauka enerģiju.

Akcija spēkā līdz 31.05.2023

permanentā grima dzēšana

Mēs piedāvājam pilnīgu permanentā grima noņemšanu. Procedūru daudzums var atšķirties atkarībā no tā, vai jums ir nepieciešams pilnībā izdzēst permanento grimu, vai padarīt to gaišāku, lai jūs varētu veikt jaunu permanentā grima procedūru.

Akcija spēkā līdz 30.09.2023

CRM form will load here

MŪSU KONTAKTI


ADRESE Liepāja, Kuršu iela 18
DARBA LAIKS Р - S: 10:00 – 20:00
Sv - Slēgts
CRM form will load here